⚽Porażka w Łodzi⚽Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec 3:2 (2:1)⚽

W 19. kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec przegrało mecz z...

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o przedłużeniu kontraktu z Kacprem...
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS W DĄBROWIE GÓRNICZEJ WAŻNY: 26.11-2.12.2021 r.

REPERTUAR PRASOWY KINA...

Heliosowe ❗ ABC, czyli najlepsze filmy i moc nowości! A jak...
⚽Poszli za ciosem z nerwówką do końca⚽Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów 3:2 (3:0)⚽

⚽Poszli za ciosem z...

W zaległym meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Zagłębia pokonali na...
Wreszcie zwycięstwo❗❗❗⚽Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia 1:0 (1:0)⚽

Wreszcie...

W 18. kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi piłkarze Zagłębia wygrali z Arką...

2021-11-13 12:48:25

Remisem 1:1 (1:0) zakończył się mecz sparingowy pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a GKS-em Tychy.

Zagłębie Sosnowiec zremisowało w sparingu z GKS Tychy 1:1. Gola dla Zagłębia strzelił w 30. minucie Szymon Sobczak po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Dominika Jończego. Sobczak wolejem pokonał Konrada Jałochę. Goście odpowiedzieli tuż po przerwie. Wyrównanie dla Tychów po przerwie zapewnił bowiem Damian Nowak w 46 minucie po błędzie sosnowiczan.

>>>Galeria zdjęć<<<

Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:1 (1:0)

Bramki:

1:0 Szymon Sobczak, 30 minuta

1:1 Damian Nowak, 46 minuta

Zagłębie Sosnowiec: Perdijić – Jończy, Dalić, Kamiński – Smoleń, Ambrosiewicz, Oliveira, Gojny – Banaszewski, Sz.Pawłowski – Sobczak

Zagrali także: Ryndak, Szumilas, Bryła, Seedorf, Tanque, D.Pawłowski, Galić

Trener: Artur Skowronek

GKS Tychy: Jałocha – Połap, Sołowiej, Szymura, Wołkowicz – Kozina, Piątek, Żytek, Biel – Malec, Jaroch

Zagrali także: Dana, Nedić, Mańka, Janiak, Steblecki, Grzeszczyk, Kargulewicz, Nowak

Trener: Artur Derbin

Źródło: - Zagłębie SosnowiecZagłębie SosnowiecMrCzarnyAfgan,Zagłębie Sosnowiec,Tuba Zagłębia.

Krystian Tomczyk
Zagłębie Sosnowiec poinformowało o przedłużeniu kontraktu z Kacprem Smoleniem.

2021-11-26 23:47:17

W 19. kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec przegrało mecz z Widzewem Łódź 2:3 (1:2). Obie bramki dla sosnowiczan, w tym jedną z rzutu karnego, zdobył Szymon Sobczak. W sumie...

2021-11-28 20:35:52

W zaległym meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Zagłębia pokonali na Stadionie Ludowym Chrobrego Głogów 3:2 (3:0) i awansowali na 14. miejsce w tabeli - opuszczając strefę spadkową. Gole...