Zagłębie z awansem do 1/16 Pucharu Polski⚽Zagłębie wygrało w Zdzieszowicach⚽Ruch Zdzieszowice – Zagłębie Sosnowiec 0:6 (0:3)⚽

Zagłębie z awansem do 1/16...

Zagłębie Sosnowiec w efektownym stylu wywalczyło na wyjeździe awans do...
Artur Skowronek trenerem Zagłębia Sosnowiec⚽

Artur Skowronek trenerem...

Zagłębie Sosnowiec ogłosiło, że nowym trenerem został 39-letni Artur...
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS W DĄBROWIE GÓRNICZEJ WAŻNY: 17-23.09.2021 r.

REPERTUAR PRASOWY KINA...

Helios   zaprasza na ekscytujące seanse filmowe! Już 17 września...
Remis Zagłębia z Jastrzębiem⚽GKS 1962 Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)⚽

Remis Zagłębia z...

W 9. kolejce rozgrywek Fortuna 1 Liga piłkarze Zagłębia Sosnowiec...
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS W DĄBROWIE GÓRNICZEJ WAŻNY: 10-16.09.2021 r.

Mocny początek września w kinach  Helios ❗ Najbliższy piątek...

Data publikacji:

Znaleziono 575 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2021-09-21 17:16:55 | komentarze () | Piłka nożna

Zagłębie Sosnowiec w efektownym stylu wywalczyło na wyjeździe awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Udany debiut nowego trenera Zagłębia Artura Skowronka i pewna wygrana z IV-ligowcem ze Zdzieszowic 0:6 (0:3).  Trzy gole strzelił Szymon Sobczak, dwa Szymon Pawłowski, a jednego dołożył Kacper Smoleń.

2021-09-18 10:26:00 | komentarze () | Piłka nożna

Zagłębie Sosnowiec ogłosiło, że nowym trenerem został 39-letni Artur Skowronek. Nowym trener Zagłębia mający m.in. za sobą pracę w klubach rodzimej Ekstraklasy, po raz pierwszy poprowadzi sosnowiecki zespół na ławce trenerskiej w wyjazdowym meczu Pucharu Polski z Ruchem Zdzieszowice. Z Zagłębiem podpisał on 2-letni kontrakt z opcją przedłużenia.

2021-09-17 22:56:07 | komentarze () | Rozrywka

Helios   zaprasza na ekscytujące seanse filmowe! Już 17 września Helios zaprosi widzów na dwie mocne premiery – obydwie równie rewelacyjne i uwzględniające różny wiek kinomaniaków. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” z pewnością przypadnie do gustu starszym widzom, którzy cenią dobre dialogi, zaskakujące zwroty akcji i świetną muzykę. Młodszego odbiorcę zachwyci premiera obrazu „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła” – kontynuacja przygód  chłopca, którego tata jest potomkiem… legendarnego Yeti. Moc emocji gwarantowana!

2021-09-17 20:00:50 | komentarze () | Piłka nożna

W 9. kolejce rozgrywek Fortuna 1 Liga piłkarze Zagłębia Sosnowiec zremisowali na wyjeździe z GKS-em 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0). Bramkę dla sosnowiczan zdobył pod koniec I połowy w 41 minucie Szymon Sobczak,  ale 3 minuty po przerwie w 48 minucie spotkania  Jakub Niewiadomski doprowadził do wyrównania  i mecz zakończył się remisem 1:1.

2021-09-12 21:53:41 | komentarze () | Rozrywka

Mocny początek września w kinach  Helios ❗ Najbliższy piątek zapowiada się naprawdę ciepło – i to nie tylko pod względem temperatury na zewnątrz, ale też rozgrzanych do czerwoności heliosowych foteli, gotowych, by przyjąć widzów spragnionych nowości i najlepszych filmów. Produkcje polskie i zagraniczne, dla tych najmłodszych i tych znacznie starszych, z nutą grozy, ale i na wesoło… Co wybrać? Jedno jest pewne: repertuar kin Helios to oferta nie do odrzucenia!

2021-09-12 20:22:21 | komentarze () | Piłka nożna

Dramat Zagłębia trwa⚽Porażka z Puszczą⚽Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice 1:2 (1:1)⚽

Zagłębie Sosnowiec w 8. kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi przegrało na Stadionie Ludowym z Puszczą Niepołomice 1:2 (1:1) i spadło do strefy spadkowej ...Jedynego gola dla sosnowiczan strzelił z rzutu karnego Szymon Sobczak. To czwarta porażka Zagłębia w pięciu ostatnich meczach❗❗❗

2021-09-09 16:21:06 | komentarze () | Piłka nożna

Łukasz Matusiak we współpracy z Grzegorzem Bąkiem poprowadzą Zagłębie⚽

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o wybraniu następcy Kazimierza Moskala.  Duet Matusiak&Bąk poprowadzi Zagłębie...

2021-09-07 14:19:00 | komentarze () | Piłka nożna

Kaziu Moskal nie jest już trenerem Zagłębia Sosnowiec⚽

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o tym, że Kazimierz Moskal przestał pełnić funkcję trenera Zagłębia Sosnowiec.  Na ten moment nie wiadomo, kto przejmie obowiązki trenera pierwszoligowego zespołu...

2021-09-06 08:48:42 | komentarze () | Rozrywka

REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS W DĄBROWIE GÓRNICZEJ WAŻNY: 3-9.08.2021 r.

Helios  zaprasza na ekscytujące seanse ❗ W najnowszym repertuarze królować będą najlepsze produkcje. Już 1 września na ekranach zadebiutuje romans „After. Ocal mnie”, ponadto sieć zaprasza na premiery: najnowszy film studia Marvel „Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni” oraz bajkę „Psi Patrol Film”. Podczas najbliższego weekendu nie zabraknie także pokazów przedpremierowych komedii „Teściowie”. Każdy z pewnością znajdzie propozycję dla siebie, tym bardziej, że na ekranach Heliosa wyświetlone zostaną także: film familijny „Czarny młyn”, najnowsza komedia Kingi Dębskiej „Zupa nic” oraz historia najwierniejszego psa świata - „Lassie, wróć!”.

2021-09-04 14:50:17 | komentarze () | Piłka nożna

Trwa niemoc Zagłębia⚽Remis ze Skrą⚽Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa 0:0⚽

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie siódmej kolejki Fortuna I ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Skrą Częstochowa.  Zagłębie Sosnowiec po serii porażek zdobyło tylko punkt w meczu ze Skrą ❗❗❗ Piłkarzy trenera Kazimierza Moskala żegnały gwizdy gdyż z taka grą nie ma nawet co liczyć na utrzymanie...